З метою використання системи онлайн - розрахунків «Персональний кабінет» відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних» та на виконання договору про користування/постачання електричної енергії надаю згоду на збирання, обробку, накопичення, використання та зберігання моїх персональних даних у межах, необхідних для здійснення постачання електричної енергії і розрахунків за неї.

Надана мною згода на обробку персональних даних не вимагає здійснення згідно зі ст. 21 Закону України «Про захист персональних даних» повідомлень про передачу персональних даних третім особам з метою належного виконання договірних відносин.

У разі зміни моїх персональних даних зобов’язуюсь невідкладно повідомляти уточнену інформацію та подавати необхідні документи на підтвердження відповідних змін.

Зміст та обсяг моїх прав згідно з Законом України «Про захист персональних даних»  мені відомий.

Інформація для юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців: використання Персонального кабінету можливе виключно після укладення додаткової угоди до укладеного з ними договору про постачання електричної енергії.